Είμαστε πολύ περήφανοι για την ομάδα μας! Αποτελείται από έμπειρους επαγγελματίες που είναι παθιασμένοι με το δέρμα και θέλουν να βλέπουν τους συνεργάτες μας να χαμογελάνε.
![Dummy Image](https://i0.wp.com/chrysallis-proderma.gr/wp-content/plugins/movedo-extension/assets/images/empty/large.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Managing Director
Laura Graig
![Dummy Image](https://i0.wp.com/chrysallis-proderma.gr/wp-content/plugins/movedo-extension/assets/images/empty/large.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Managing Director
Emily Craig
![Dummy Image](https://i0.wp.com/chrysallis-proderma.gr/wp-content/plugins/movedo-extension/assets/images/empty/large.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Sales & Training Manager
Barbara Nanou
![Dummy Image](https://i0.wp.com/chrysallis-proderma.gr/wp-content/plugins/movedo-extension/assets/images/empty/large.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Lorem Ipsum
Demo Person
![Dummy Image](https://i0.wp.com/chrysallis-proderma.gr/wp-content/plugins/movedo-extension/assets/images/empty/large.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Lorem Ipsum
Demo Person
![Dummy Image](https://i0.wp.com/chrysallis-proderma.gr/wp-content/plugins/movedo-extension/assets/images/empty/large.jpg?resize=1024%2C768&ssl=1)
Lorem Ipsum
Demo Person
Γίνετε μέλος της ομάδας
Αγαπάς με πάθος το δέρμα και θέλεις να βρίσκεσαι στην πρώτη γραμμή των εξελίξεων στο χώρο του Clean Beauty; Στείλε το βιογραφικό σου μαζί με μια πρόσφατη φωτογραφία σου και μια συνοδευτική επιστολή στο email chrysallis@chrysallis-proderma.gr και θα επικοινωνήσουμε μαζί σου.